Armatura dla stacji paliw

Rurowy przerywacz płomienia deflagracji model 6Z00 jest urządzeniem przeznaczonym do montażu w otworach osłon lub na rurociągach połączeniowych systemu osłon. Jego głównym zadaniem jest umożliwianie przepływu gazów lub oparów palnych cieczy przez obudowę przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed przemieszczeniem płomienia. Część wewnątrz obudowy zapewnia zaporę przeciwwybuchową dla zapalonej mieszaniny oparów poprzez absorbowanie ciepła z płomienia. Model 6Z00 stosowany jest jako niezależny system bezpieczeństwa gwarantujący ochronę przeciwwybuchową.

Przerywacz rurowy płomienia detonacji stabilnej model 7Z00 jest urządzeniem przeznaczonym do montażu w otworach osłon lub na rurociągach połączeniowych systemu osłon. Jego głównym zadaniem jest umożliwianie przepływu gazów lub oparów palnych cieczy przez obudowę przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed przemieszczeniem płomienia. Część wewnątrz obudowy zapewnia zaporę przeciwwybuchową dla zapalonej mieszaniny oparów poprzez absorbowanie ciepła z płomienia. Model 7Z00 stosowany jest jako niezależny system bezpieczeństwa gwarantujący ochronę przeciwwybuchową.

Przerywacze płomienia  deflagracji 6Z00 skonstruowane są w oparciu o technologię tzw. „przerwy gaszącej”. Karbowany metalowy element ze stali nierdzewnej pozwala na przenikanie oparów umożliwiające odpowietrzenie zbiornika i zapobiega jednocześnie rozprzestrzenianiu się płomienia z odsłoniętej strony na stronę zabezpieczoną.

Przerywacze płomienia detonacji  7Z00 skonstruowane są w oparciu o technologię tzw. „przerwy gaszącej”. Karbowany metalowy element ze stali nierdzewnej pozwala na przenikanie oparów umożliwiające odpowietrzenie zbiornika i zapobiega jednocześnie rozprzestrzenianiu się płomienia z odsłoniętej strony na stronę zabezpieczoną.

Pobierz pełną specyfikację techniczną dla modelu 6Z00